Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

شرح زندگی ایمانی نازنین باغستانی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
Share on Facebook

Nazanin Baghestaniسالها پیش کشیش نازنین باغستانی در یک خانواده زرتشتی متولد شدند. مادر و پدر ایشان دائماً با یکدیگر در حال مشاجره میبودند.Description: Read More پس از گذشت 7 سال از زندگی مشترکشان، زمانی که نازنین 6 سال داشت از یکدیگر جدا شدند. مادر ایشان که پرستار بود، برای سرپرستی خانواده میبایست شبانه روز کار میکرد هر شب یکی از دوستان یا اقوام میبایست شب را نزد نازنین و خواهرشان که یکسال از ایشان کوچکتر بود، سپری میکرد.   کار و در این حال سرپرستی از فرزندان به تنهائی، برای مادر نازنین بسیار مشکل بود، به همین دلیل در اردیبهشت سال1357 آنها را به هندوستان نزد خاله شان فرستاد، آنها برای تحصیل در یک مدرسه مسیحی شبانه روزی پذیرفته شدند. آنها هر جمعه شب در کلاسهای مطالعه کتابمقدس شرکت میکردند.

یک شب خانم ماری گئورگ، مسئول کلاس کتابمقدس، آنها را به دعای توبه از گناه هدایت کرد. در آن زمان بود که نازنین و خواهرش زندگیشان را به نجات دهنده مان عیسی مسیح تقدیم کردند. ایشان به شرکت در این کلاسها برای آموختن بیشتر درمورد کلام خداوند ادامه دادند. در سال 1363پس از فارغالتحصیل شدن از دبیرستان، نازنین به ایران بازگشت. در زمانیکه ایشان در هندوستان بود والدینش آشتی کرده بودند. ایشان از توجهی که والدینشان به خواهر و برادر کوچکترشان می کردند، رنجیده شد و به ناسازگاری پرداختند. ایشان 5 سال آیندۀ زندگیشان را با آشوبگری زندگی کردند. اگر چه پس از بازگشت به ایران در کلیسا حضور نیافته بودند، به دوستی با ایمانداران و ارتباط  با معلمین خود در هندوستان ادامه دادند. ایشان از گناهانشان تو به می کردند، اما دوباره به آشوب دست می زدند، تا اینکه یکروز ایشان از زندگی گناه آلود خودش خسته شد. و برای فرار از خانه نقشه کشیدند. زمانیکه خواستند چمدان خود را ببندند خداوند محبت خویش را به ایشان یادآوری نمود. ایشان هیچ کلیسا یا ایمانداری را در ایران نمی شناختند. بنابراین ایشان به خواهر خود نانسی که همچنان در هند اقامت داشتند و با یک خادم کلیسا ازدواج کرده بودند، نامه ای نوشتند. ایشان در نامۀ خود درخواست کردند که به ایشان آدرس کلیسایی در ایران داده شود و نانسی آدرس کلیسایی در تهران را به نازنین داد.  از آنجایی که ایشان نتوانستند کلیسا را پیدا کنند، بنابراین شروع به مطالعۀ کتابمقدس و دعا کردن بطور مرتب نمودند.

 یکروز یکشنبه در ماه دی1367 پس از پایان کار روزانه، نازنین تصمیم گرفت که برای یافتن کلیسا تلاش کند. در آن روز ایشان به راحتی کلیسا را پیدا کرد.  ایشان  اعتقاد  دارند این  یک  معجزه  بوده  است.  به داخل کلیسا رفت. کلیسا بسیار زیبا بود با یک صلیب ساده که باعث شگفتی نازنین شد. همۀ کلیساهایی که ایشان در ایران دیده بودند، مملو از تصاویر و مجسمه بودند. نازنین از یافتن یک کلیسای فارسی زبان در ایران بسیار هیجان زده بود، بطوری که وقتی به خانه برگشت یک انسان تحول یافته بود و خانوادۀ  ایشان شادی را در نازنین می دیدند. چندی بعد به شرکت در کلاسهای شاگردی پرداختند. در سال 1369غسل تعمید شد و در همان کلیسا خانم نازنین وکشیش الناتان با یکدیگر آشنا شدند و در تیر ماه سال 1370 ازدواج کردند.

Share on Facebook
 
 

طرق ارتباط با ما

 تلفن: 1525  522 (818) 001

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس پستی:  P.O.Box: 371043

Reseda CA 91337 USA     

هدیه به این سازمان

سازمان ایران برای مسیح
ارز موردنظر:
مبلغ:
با هم مژدۀ انجیل عیسی مسیح را به فارسی زبانان برسانیم.

خدمات ما

church planting simamasihtv elnathan dubbing 
شما اینجا هستید: Home منابع شرح زندگی ایمانی شرح زندگی ایمانی نازنین باغستانی