Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

درون قلب شما چیست؟

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
Share on Facebook

Heart

آیندۀ ما به قلب ما بستگی دارد

گاهی مردم اینگونه فکر می کنند؛ چقدر عالی و ایده آل می شد که اگر خدا همچون عهد عتیق با من صحبت می کرد! 

 امروزه خدا با قلوب ایمانداران سخن می گوید، او از درون صحبت می کند و نه از خارج ما. البته نیازی به این کار نیست، درمورد آموزه هایی همچون شفا، موفقیت و غیره  او کالام خود را فرستاده است. بطور مثال: در اول پطرس 2: 24 آمده است که؛ ...خودْ گناهان ما را در بدن خویش بر دار متحمّل  شد، تا از گناه مرده شده، به عدالت زیست نماییم، که به ضربهای او شفا یافته‌اید. و در کتاب خروج 15: 26 نوشته شده است؛ ...هرآینه‌ اگر قول‌ یهوه‌، خدای‌ خود را بشنوی‌، و آنچه‌ را در نظر او راست‌ است‌ بجاآوری‌، و احکام‌ او را بشنوی‌، و تمامی‌ فرایض‌ او را نگاه‌ داری‌، همانا هیچ‌ یک‌ از همۀ مرضهایی‌ را که‌ بر مصریان‌ آورده‌ام‌ بر تو نیاورم‌، زیرا که‌ من‌ یهوه‌، شفا دهندۀ تو هستم‌.

در یعقوب 5: 15 وعده داده است که؛ ...دعای ایمان، مریض را شفا خواهد بخشید و خداوند او را خواهد برخیزانید، و اگر گناه کرده باشد، از او آمرزیده خواهد شد.

با توجه به آیاتی این چنین در می یابیم که خداوند کار خود را انجام داده است و اینک نوبت ماست که سهم خود را انجام دهد. ما باید کلام گفته شدۀ خدا را در درون قلب خود قرار دهیم در آنوقت است که این کلام راستین درون و بیرون ما را تغییر خواهد داد. همه چیز از جمله دریافت شفا، از درون ایماندار آغاز میشود. حتی آینده به درون ما بستگی دارد؛ عیسی خداوند فرمود: مرد نیکو از خزانه نیکوی دل خود، چیزهای خوب برمی‌آورد و مرد بد از خزانه بد، چیزهای بد بیرون می‌آورد. انجیل متی 12: 35

آیۀ مذکور به این معناست که چنانچه یک ایماندار میخواهد که آیندۀ او زیبا، موفق باشد ابتدا باید از درون خود شروع کند. از همین الان شروع به خواندن کلام خدا و وعده های او نمائید. قلب خود را با آن پاک کنید و اجازه دهید تا روح القدس فکری تازه به شما عطا کند.

همچون حساب بانکی خود که در آن دارائی خود را پس انداز می کنید، کلام خدا را نیز با حفظ کردن آن برای روز مبادا ذخیره کنید. سپس در مواقع نیاز آن را برداشت کنید.

زمانی که بیماری به شما حمله می کند، شروع به خواندن کلام خدا کنید و آن را با صدای بلند بر آن بیماری و درد خود اعلان کنید... من به زخمهای مسیح شفا یافته ام... و منتظر باشید و صبر کنید تا شفای خدا در شما کامل شود.

کلام خدا می فرماید: فریب نخورید، هیچ کس نمی تواند خدا را فریب دهد، زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کردمثلاً اگر کسی بذر در کشتزار هوی و هوس خویش بکارد، از آن خرمن مرگ را درو خواهدکرد و اگر در کشتزار روح خدا بکارد، از روح، حیات جاودانی را درو خواهد کرد.از انجام نیکوکاری خسته نشویم زیرا اگر دست از کار نکشیم، در وقت مناسب محصول خود را درو خواهیم کرد. رسالۀ غلاطیان 6: 7 الی 9

قانون و وعده های خدا غیرقابل تغییر است. اگر هندوانه بکارید، سیب درو نخواهید کرد. بنابر این هر قدر که کلام مبارک خدا را در قلب خود بکارید حیات و برکت و شفا و کامیابی را درو خواهید کرد.

 این حق و ارثیۀ شما در مسیح است.

Share on Facebook
 
 

طرق ارتباط با ما

 تلفن: 1525  522 (818) 001

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس پستی:  P.O.Box: 371043

Reseda CA 91337 USA     

هدیه به این سازمان

سازمان ایران برای مسیح
ارز موردنظر:
مبلغ:
با هم مژدۀ انجیل عیسی مسیح را به فارسی زبانان برسانیم.

خدمات ما

church planting simamasihtv elnathan dubbing 
شما اینجا هستید: Home منابع مقالات درون قلب شما چیست؟