Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

باورهای ما

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
Share on Facebook

ما ایمان داریم به الهامی بودن و قصورناپذیری کتاب‌مقدس، کلام مقتدر خدا، بالاترین مرجع در کلیه مسائل مربوط به ایمان و روش زندگی مسیحی (دوم تیموتاوس ۳: ۱۶ و ۱۷).

ما ایمان داریم به خدای واحد حقیقی، تثلیث اقدس، یعنی پدر، پسر، و روح‌القدس (متی ۲۸: ۱۹؛ دوم قرنتیان ۱۳: ۱۴).

ما ایمان داریم به الوهیت و انسانیت کامل خداوندمان عیسی مسیح، تولد او از باکره، زندگی عاری از گناه، مرگ و کفارۀ گناه، قیامت بدنی او در روز سوم، صعود او به آسمان به دست راست پدر، و به آمدن ثانوی و آشکار او به این جهان در قدرت و جلال (یوحنا ۱:۱، افسسیان ۱: ۲۰).

ما ایمان داریم به عالمگیر و همگانی بودن گناه و عصیان بشر سقوط‌ کرده، و احتیاج به بخششی که فقط توسط خون عیسی مسیح مهیا شده است (رومیان ۳: ۲۳).

ما ایمان داریم به نجات و رستگاری از گناه و قدرت و مکافات آن، که تنها به وسیله مرگ جانبازانه و فداکارانۀ عیسی مسیح پسر خدا امکان پذیر است که انسان شد و در راه ما قربانی گردید (متی ۲۰: ۲۸ و ۲۶: ۲۸؛ اول پطرس ۳: ۱۸؛ اعمال رسولان ۴: ۱۲؛ یوحنا ۱: ۱۴؛ کولسیان ۲: ۱۹).

ما ایمان داریم به ضرورت توبه و اعتراف به گناه، هر شخص بخشیده و از هر ناراستی پاک شده و حیات ابدی در عیسی مسیح می یابد (دوم پطرس ۳:۹، اول یوحنا ۱:۹، رومیان ۷:۷).

ما ایمان داریم به تعمید آب، به صورت فرو بردن کامل در آن که نشاندهندۀ اطاعت، شاگردی و شهادت در مورد ایمان به مسیح است (متی ۲۸: ۱۹).

ما ایمان داریم به آئین مقدس عشاء ربانی به عنوان سمبول مشارکت و اتحاد و یادآوری مرگ مسیح بر روی صلیب برای کفاره گناهان ما (لوقا ۲۲: ۱۹و۲۰؛ اول قرنتیان ۱۱: ۲۳ الی ۲۶).

ما ایمان داریم به شفا که توسط کار عیسی مسیح بر صلیب مهیا شده، برای هر ایماندار که از خداوند بطلبد (اول پطرس ۲: ۲۴).

ما ایمان داریم به تعمید روح القدس، با نشانه اولیۀ صحبت کردن به زبانها، برای هر ایمانداری که بطلبد (اعمال رسولان ۲: ۴).

ما ایمان داریمبه ارادۀ خدا که می خواهد هر ایماندار از روح القدس پر شود و قدرت بگیرد تا زندگی مقدس و پاکی داشته، شاهد عیسی مسیح باشد (غلاطیان ۵: ۱۶الی ۲۵، عبرانیان ۶: ۱).

ما ایمان داریم به کار روح‌القدس که ذهن ما را روشن می‌سازد، به ما تولد تازه می‌بخشد، در ما ساکن می‌شود، ما را تقدیس می‌کند و به ما قدرت می‌بخشد. و به اینکه تمام ایمانداران بر طبق اعمال رسولان ۲: ۳۸ و ۳۹ می‌توانند از پری روح‌القدس برخوردار شوند. این پُری در ثمرات و دیگر عطایای روح خدا جلوه‌گر می‌شود. همچنین معتقدیم که این پری را باید به‌طور مداوم تجربه کرد، و زندگی در روح را باید بطور مؤثر در عمل پیاده نمود. اینکار باعث می‌شود بتوانیم با قدرت شهادت دهیم، خدمت کنیم، دعوت خود را به انجام رسانیم و برای جلال مسیح زندگی مقدسی داشته باشیم (یوحنا ۳: ۶ الی ۸؛ اول قرنتیان ۱۲ الی ۱۴؛ افسسیان ۴: ۱۱ الی۱۳؛ غلاطیان ۵: ۲۲ الی ۲۵؛ اعمال رسولان ۱: ۸).

ما ایمان داریم به بازگشت شخصی و قطعی عیسی مسیح خداوند (اول تسالونیکیان ۴: ۱۶ و ۱۷).

ما ایمان داریمبه قیامت مردگان، هم ناجیان و هم هالکان، یکی برای حیات ابدی و دیگری برای مجازات ابدی (مکاشفه ۲۰: ۱۱ الی ۱۵؛ متی ۲۵: ۳۱ الی ۴۶).

Share on Facebook
 
 

طرق ارتباط با ما

 تلفن: 1525  522 (818) 001

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس پستی:  P.O.Box: 371043

Reseda CA 91337 USA     

هدیه به این سازمان

سازمان ایران برای مسیح
ارز موردنظر:
مبلغ:
با هم مژدۀ انجیل عیسی مسیح را به فارسی زبانان برسانیم.

خدمات ما

church planting simamasihtv elnathan dubbing 
شما اینجا هستید: Home صفحۀ اصلی باورهای ما